.

.

Марами & Обвива Симулација фокс јаки бела шамија зима чисто црна боја на крзно јака женска мода шамија јака трговија на големо

Марами & Обвива Симулација фокс јаки бела шамија зима чисто црна боја на крзно јака женска мода шамија јака

DEN 1525.44
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница !
Ова е нашата продавница линк : http : //www.aliexpress.com/store/1148322
Нашата продавница трговија на големо и на мало со сите видови на природни фокс крзно, raccoon крзно, mink крзно јака, шамија, капа, ракавици, крзнено палто, крзно производи. Сите производи фабрика директна продажба, се добредојдени да се избере и да се купат на големо! Цената на големо е со преференцијален третман. Специфична цена да се преговара. Покрај тоа, природна кожа крзно јака шамија шапка големина може да се прилагоди според потребата.
QQ : 36991216 1519439688
Материјал : имитација фокс коса (вештачки фокс коса)
Облик : полумесечина
Крзно јака ширина : 10 см
Јаки должина : 72cm
Дизајн : чиста боја на Крзно јаки јака
Структура :
1, кога јака : на крпа на пет прстен, само треба да се шие на јаката на бројот пет мали копчето може да се залепи.
2, кога шамија со : само пораби на платно со крзно посебни менгеме, на менгеме нежно. Крзно клип за слободни дистрибуција.
Топло прашува :
Долго време, поради транспорт на процесот на истиснување, кога штотуку доби јаки коса изгледа криво, крцкањето во кутија, ова се должи на причината, не мора да се грижите за квалитетот проблем. Колку што тешко се тресат неколку пати, ќе најдете закачалка виси јаки на вентилирани место 2-4 часа за да се врати на природата, но не се навлажни. Толку долго како и според горенаведените чекори, јаки може да се врати природната виталност!
Бесплатен превозот Имитација raccoon крзнени палта јаки имитација фокс крзно шамија shawl јака грб јака лажни крзно јаки центри US$ 13.98 /парче
Бесплатен превозот Супер фокс крзно јака високо-одделение крзно јака Шамија shawl lapel јака US$ 67.98 /парче
Бесплатен превозот Природни raccoon крзно јака фокс крзно јака raccoon крзно јака навистина шапка шамија надолу јаки прилагодување US$ 46.92 /парче
Бесплатен превозот МАО јака фокс крзно јака 20 боја женски крзно шамија јака промоции
САД$ 39.68 /парче
Бесплатни shipping High квалитет raccoon крзно јака Големи shawl јака јака sapphire шамија Мода јаки US$ 79.59 /парче
Бесплатен превозот копија фокс крзно лажни raccoon крзно јака лажни јака шамија shawl голема јака во пролет и есен зима дебели US$ 9.62 /парче

R

Додатоци на производи