.

.

година нови 30 бои флорални Обвива shawls Шамија Ponchos Neckscarf headscarf Hijabs 220grams #3454

година нови 30 бои флорални Обвива shawls Шамија Ponchos Neckscarf headscarf Hijabs 220grams 3454

DEN 3600.00
Од стока


Трговија на големо директно од фабрика,на Најновите дизајн,одличен квалитет со најниска цена
Големина : Approx180*70cm, pls да ни каже боја БР. сакате по вашата цел,во случај,било на бојата што барањето е надвор од акциите,pls дозволете ни да се стави на слични или друга боја, наместо.thx
Ние сме флексибилни и нејзините нашиот одговорен да ви помогнат и да го реши секој проблем за нашиот објект, ние се обидуваме толку тешко да се направи нашите клиенти задоволни. Контактирате за било каков проблем при добиете пакет пред да замине на повратни информации.Оставајќи негативни повратни информации нема да ни помогне и на двете за решавање на проблемот.
онлајн обично од 8am до 10 ЧАС Bei Jin g Време,
Контактирате за било каков проблем,обично ние ќе ви одговори што ПОБРЗО во рок од 24 часа,
Превозот
За продажба на мало обично ние брод од страна на Кина пост,за промет на големо,ние брод од страна на Equick,EMS,DHL,FEDEX, итн.
Ние не сме одговорни за било каква обврска или данок во вашата локална земјата.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
Сите продажни доаѓаат со 3-дена квалитет гаранција по пакет примени.
Се врати ставки мора да биде во оригинална и неискористени состојба
Гаранција е НЕВАЖЕЧКА со секое физичко оштетување или оштетени со каков било знак на злоупотреба или Internatiol штета
Враќање на непотребни предмети, бара од купувачот да плати поштенски еден начин. Ние ќе плати враќање поштарина назад кон вас.
Ние го задржуваме нашето право да не наплата на превозот и ракувањето цена кога предмети се испратени.
Со купување на овој објект, што купувачот се согласува со СИТЕ правила и услови. Ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме и да ги реши тоа за вас брзо.
Ние високо го вреднуваат сите на нашите клиенти и ние СЕКОГАШ ќе бидете сигурни дека сте задоволни со вашата трансакција. Јас гордост во себе фактот дека ние нудиме на нашите клиенти многу многу добар производ и најдобра услуга, кој е далеку над повеќето други дилери на интернет.Ќе бидете сигурни дека вашето искуство со нас е многу пријатни еден!
Повторно,тука вашето задоволство се секогаш ГАРАНТИРАН,Нашата посветеност кон клиентите ни овозможува да знае дека откако ќе купи од нас, вие никогаш не ќе сакаат да се справи со другите.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Марами
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Марами Тип:
Shawl, Заврши
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Материјал:
Памук,Viscose
Број На Модел На:
#3454
Марами Должина:
>175cm
R

Додатоци на производи