.

.

HOOYI 2018 солидна машка вратоврска neckties врски за мажи

HOOYI 2018 солидна машка вратоврска neckties врски за мажи

DEN 120.00
DEN 127.68
-6 %
Од стока


2014 Микрофибер мажите врски mens вратоврска plaid neckties тенок US$ 1.95 /парче
корисна врски патент машка вратоврска лесно се врзуваат US$ 2.29 /парче
Тенок Врски Слаби Вратоврска машка вратоврска plaid Солидна Полиестер 19colors висок квалитет US$ 1.39 /парче
леопард печати вратоврска тенок врски за човекот партија полиестер neckties 5cm 2014 подарок US$ 1.39 /парче
солидна лак вратоврска јазли жените пеперутки пеперутка bowtie ЛАКОВИ US$ 1.39 /парче
шарени вратот се врзува поставени модел вратот врски ткаенината линкови cufflinks hanky Handkerchiefs подарок кутија US$ 3.75 /set
црна mens вратоврска и handkerchief поставите мажите врски поставува cufflinks hanky џеб плоштадот US$ 3.75 /set
Тенок Врски Слаби Вратоврска машка вратоврска Солидна боја Полиестер 36colors US$ 0.79 /парче
____________________________________________
Детали :
Вратот врски
ве молиме изберете бои што сакате.
Димензии : 8cm ширина,должина 145cm
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Дадено Време : Ако изберете Кина Пост, epacket и aliexpress услуга, обично може да се добие во 15-35 дена. Ако не можете да пристигне во 60 дена, ние ќе рефундирање на парите за вас, или испраќање на нарачката. Ако изберете EMS,ТНТ или DHL,вие ќе добиете во врска 5-15 дена. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени. Ние со нетрпение очекуваме да на долгорочна соработка со сите на големо од целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот, начинот на транспорт, плаќање, итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

R

Додатоци на производи