.

.

Freeshipping Зима мода топло raccoon крзно јака, шамија, грб јака, имитација на крзно јака

Freeshipping Зима мода топло raccoon крзно јака, шамија, грб јака, имитација на крзно јака

DEN 655.68
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница !
Ова е нашата продавница линк : http : //www.aliexpress.com/store/1148322
Следново е shawl јака
Јаки должина : 90cm
Крзно јака ширина : 19cm
Следново е квадратни јака
Јаки должина : 62cm
Крзно јака ширина : 19cm
Топло prompt
Се отвори по долги транспорт на турбуленции, се изразува пошта, бакнеж може да се види јаки се исцрпени, maomao споредба хаос, ова е предизвикано од страна на истиснување, пакет испорака процес може да се користи фен удар, ја потресе, рамни нека стојат за неколку дена, maomao ќе се водат за обновување, дух
За МАО, ние исто така имаат ова повеќепати во детали, малку барака коса е нормален феномен, новиот производство ќе биде малку очигледно, ве молиме не се повлече maomao, го потресе удар, се користи помалку постепено.
За големината, природно крзно постојат индивидуални разлики, како што се големината, должината, maomao се погледне, се чувствувам, итн., така што не постои член 2 природно крзно е иста. За да купите повеќе од новите пријатели, ние се обидуваме да изберете големина за вас, maomao е во близина. Се надевам, како се бакнуваат, ви благодариме! Јаки внатрешниот прстен се опремени со мали еластична затворач, само мал шие копчиња на фустан, можете да се на тока

R

Додатоци на производи