.

.

Бесплатен превозот дете големина age6-9 вистинско крзно трим должина од 50cm извртени крзно худ кашмир кејп

Бесплатен превозот дете големина age6-9 вистинско крзно трим должина од 50cm извртени крзно худ кашмир кејп

DEN 16992.00
Од стока


1. Материјал : кашмир со вистински фокс замервам крзно уреденост.
linning : сатен ткаенина.
2.length50cm за age6-9
3. пакет : 1pcs во PVC кеса
4. производство на време 7-10days
5. Shippment : со ЕМС /ТНТ /Sino Ex express
Време на испорака : 5-15 DAYS
6. Сопствени направени acceptant
7. Боја : ве молиме изберете боја на порака
на вашата нарачка детали.
Плаќање
1. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на ставање на вашата нарачка
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност задолжени од нивните земја
Превозот и предавање
1.EMS ,ТНТ и Sino Ex express е нашата склопот на превозот метод.
2.Ние нудиме брод стоки со DHL и ПРОЗОРЦИ,ако сакате да брод од страна на
нив,ве молиме контактирајте со нас.
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен
Наплата Размена Само
1.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате
објектот. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да
размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети
3.ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме бидете сигурни дека ќе контактирајте со нас пред да превозот за да се избегне
restockingfees и било кои други проблеми ќе може да издржи за време на
враќање на процесот.
Сите предмети мора да биде во unwear, неискористениот состојба со ознаки уште
се применува unlesscustomer услуга има рече на друг начин.
Повратни информации
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.
2. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми
Контактирајте со нас
тел : 0086 318 2998307

R

Додатоци на производи