.

.

Бесплатен превозот Копија на фокс крзно јака Имитација raccoon крзно јака капа лажни collarson шамија во јака зима

Бесплатен превозот Копија на фокс крзно јака Имитација raccoon крзно јака капа лажни collarson шамија во јака

DEN 616.00
DEN 733.44
-16 %
Од стока


Голема фокс јаки,82 cm долги и 13 см широк
Грижа инструкции : поради транзит може да се гмечи, па ќе се малку рамен рамен јака кога се прима или се појавува да биде од обликот
Не грижете се за тоа не е стока квалитет проблем Само треба да се користи пареа пеглање малку или да користите фен за коса дува малку
Потоа ја потресе ќе имаат многу добри меки ефект! Покрај тоа, суспензија колекција!
Карактеристики : мека и убава зајакот волна шамија, нека сите се види девојки fondle admiringly
Мекоста е не може да биде во споредба со сите други видови на животни текстура на кожата.
Нежен, еластична, изобилство. Непречено се загрее. Крпа се користат во заштитата на животната средина на оцетна киселина во свила платно
На влажна текстура на свила. Може да одговара на цела есен и зима дена

R

Додатоци на производи