.

.

SCST Сосема Нов Gravata Класичните Црвени Цветни Печати Mens Тенок Neckties 8cm Свила Врски За Мажи Вратоврска Момчиња Вратоврска Corvatas Црна A020

SCST Сосема Нов Gravata Класичните Црвени Цветни Печати Mens Тенок Neckties 8cm Свила Врски За Мажи Вратоврска

DEN 148.00
DEN 336.96
-56 %
Од стока


Здраво,Драги Дами И Господа,Ви Благодариме За Посетата На Нашата Продавница
Http : //www.aliexpress.com/store/2208122
Сите Производи,Со Висок Квалитет Со Добра Еластичност
Прирачник за Мерење,Дозволена Грешка од 1-2cm,Ви Благодариме За Разбирањето

R

Додатоци на производи