.

.

Нова Свадба Цвет Матурска Свадбена Церемонија Превез Кристал Кристал Бисер Круна Тиара-Y103

Нова Свадба Цвет Матурска Свадбена Церемонија Превез Кристал Кристал Бисер Круна Тиара-Y103

DEN 147.00
DEN 172.80
-15 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет на Овој луксузен сјајна кристал faux бисер дизајн круна е погодна за секој жени на вашата свадба, вечера или Матурска прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки деликатни кристал и бисер уникатност ги носи чувство на убавина Одличен додаток и декорација за девојки, жени Материјал : Алуминиумски + Кристал + Faux Бисер Обемот : Прибл. 19.6 cm/7.71 инчен Круна Heigth : Прибл. 4.1 cm/1.61 инчен Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Булчински Тиара
'

R

Додатоци на производи