.

.

2 Пар Прилагодливи Невидливи Транспарентен Јасно Градник Рака

2 Пар Прилагодливи Невидливи Транспарентен Јасно Градник Рака

DEN 34.00
DEN 38.40
-11 %
Од стока

Направен од висок квалитет на TPU материјали Меки и цврсти, трајни, не исчезнат, discolour Мат кожа дизајн, не се држи за вашата кожа, Модерен, со јасен и невидливи дизајн Лесен за употреба и одговара на повеќето големина на градник со прилагодливи рака Може да се прилагоди на 45 cm Ширина : 1 cm Боја : Јасно
Пакетот вклучува : Пар на Прилагодливи Невидливи Транспарентен Градник Рака x 2

Бренд Име:
THINKTHENDO
Intimates Додатоци Тип:
ремени
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
15967-1
Тип На Објект:
Intimates Додатоци
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи