.

.

TJ41 Муслимански Niqab Лицето Маска Превез 3 Слоеви Жените Hijab Burqa Арапските Исламската Headscarf Заврши Абаја Turban Покривки Маскирани Инстант

TJ41 Муслимански Niqab Лицето Маска Превез 3 Слоеви Жените Hijab Burqa Арапските Исламската Headscarf Заврши

DEN 398.00
DEN 723.84
-45 %
Од стока


ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ЗА КУПУВАЧОТ
Стоковните екранот
Слики на боја и материјал објект може да има мали отстапувања, онлајн шопинг не може да се избегне проблемот, и снимање за осветлување и различни резолуцијата на екранот, ние ќе се обидеме потрудиме да ги испраќање на боја на минимум, исто така, ве молиме купувачот правилно лекување. Потсетник
Испорака
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), ,DHL, UPS-от,ARAMEX,FEDEX се прифатени.
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, Ние, исто така, ја прифати western union , TT , кредитни картички и преку paypal се обезбеди плаќање на aliexpress.
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите , таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот , квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл . Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Услови
1.ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2.ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Ви благодариме,Вашата поддршка е нашата најголема сила напред

R

Додатоци на производи