.

.

Cuecas Боксер Мажите долна облека Мраз Свила Булбус Подобрување Дизајнер Мажите Боксери Шорцеви Гаќи Секси Тесни Гаќи Бренд Boxershorts

Cuecas Боксер Мажите долна облека Мраз Свила Булбус Подобрување Дизајнер Мажите Боксери Шорцеви Гаќи Секси

DEN 191.00
DEN 238.56
-20 %
Од стока


Добредојдовте во мојата продавница!
Cuecas Боксер Мажите долна облека Мраз Свила Булбус Подобрување Дизајнер Мажите Боксери Шорцеви Гаќи Секси Тесни Гаќи Бренд Boxershorts
Карактеристики : Превозот Цел Под 7$ : Брод Со Кина Обичен Мал Пакет Плус , untracked откако ја напушти кина со долго време. Цел Повисока од 7$ , испрати слободни од Кина Пост Воздух Mail. Материјал : ice свила (не е вистински свила), spandex Висок квалитет.shorty homme,Ултра тенки, се лизга homme Декорација : mens долна облека боксер,underware човек,секси тесни undewear мажите боксери Превозот : Испрати од кина. Големина : M,L,XL,XXL,( азија големина) Големина M L XL XXL Половината (cm) 70-76 79-85 89-95 97-103 Половината (инчи) 28-30 31-33 34-36 36-38
Промоција : Ние сме азија големина , таа е помала од нас /еу големина ,ве молиме изберете големина внимателно. Затоа што се мери од страна на страна , тоа може да 1-3 см грешка . Поради различни следи и светлосен ефект, вистински производ во боја може да биде малку поинаков од веб-сајт фотографија. Ви благодариме! Поддршка пад на шопинг.pls потврдите адресата ,телефонскиот број ,поштенски код внимателно, или тоа може да не биде испорака дури и ние сме испратени. Место цел 3 компјутери со иста боја и со иста големина(ако сакате другите големина и боја , pls остави порака), 2% попуст . Ако имате било какви прашања, pls контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.


R

Додатоци на производи