.

.

Бесплатен Превозот 2017 Нова Безжична 3,5 мм Автомобил LCD Дисплеј NIO-T300M 0.3 W FM Transmmitter

Бесплатен Превозот 2017 Нова Безжична 3,5 мм Автомобил LCD Дисплеј NIO-T300M 0.3 W FM Transmmitter

DEN 2964.00
DEN 3120.00
-5 %
Од стока


Бесплатен Превозот 2017 Нова Безжична 3,5 мм Автомобил LCD Дисплеј NIO-T300 M 0.3 W FM Transmmitter
T600 M Производ Функција : 1.RF излезна моќност : 0.1 w~0.3 w 2.работна фреквенција : 76~108 Mhz 3.работна сила : 1000m A/5 V моќ 4.работа температура : -10℃~45℃ 5.фреквенција чекор : 100 KHz 6.ТФ-картичка капацитет : ≥128 G 7.аудио формат : FLAC,WAV,PCM,WMA,MP3 8.изолација : ≥40d B 9.големина : 99*58*15mm 10. тежина : 76g Пакет се Вклучуваат : а) T300 M б)силикони lanyard c) USB кабел за податоци г)краток антена e)соларни микрофон f)полнење во автомобил

R

Додатоци на производи