.

.

JC-DE5 Digital Декодер Засилувач TPA6120 Bluetooth amp PCM2704 декодер Влакна коаксијален USB Bluetooth аналоген аудио влез

JC-DE5 Digital Декодер Засилувач TPA6120 Bluetooth amp PCM2704 декодер Влакна коаксијален USB Bluetooth аналоген

DEN 3190.00
DEN 3709.44
-14 %
Од стока


[xlmodel]-[custom]-[40699]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Засилувач воведе
Драги пријатели,ви Благодарам за да ја посетите нашата продавница!!
Ние ќе го испрати на најдобрите производи и најдобра услуга за вас !!
Ви посакувам пријатен шопинг искуство!!
Опис :
- JC-DE5 интегрира оптички влакна, коаксијален, USB, аналоген аудио сигнал на текст. Тоа е декодер и приклучок за слушалки засилувач.
- Тоа може да работи со засилувач и може да се вози слушалки единица, како 32-300 Ohm слушалки.
Спецификација :
- OP AMP верзија : OPA2107
- Auio излез и аудио OP Amp употреба OPA2604 AP
- Bluetooth чип : CSR8635
- Bluetooth верзија : 4.0
- Amp чип : TPA6120 A2
- Дигитален да аналогна конверзија чип : WM8728 S
- SCM : STC-15 P2 K32 S2
- Процесирање на сигналот чип : AKM4113 VF
- USB декодирање чип PCM2704
- Димензија : 128*95*30мм
Пакет се вклучени :
- 1 x Засилувач
Треба да се купи моќ, ве молиме контактирајте, со цена од 20 долари .
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[37980]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот услуги :
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

R

Додатоци на производи