.

.

Примање на растојание 100 Висока верност еден влечете две безжичен микрофон КТВ дома микрофон професионални микрофон Анти-капка микро

Примање на растојание 100 Висока верност еден влечете две безжичен микрофон КТВ дома микрофон професионални

DEN 4799.52
Од стока


[xlmodel]-[custom]-[38101]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
Висока верност професионални еден влечете две безжичен микрофон КТВ дома микрофон фаза состанок
Висока верност еден влечете две безжичен микрофон постојана фреквенција без катастрофа анти-awry анти-мешање
КТВ дома микрофон повлечете две безжични професионални микрофон анти-капка микрофон
На вистински high-верност микрофон, со висок степен на квалитет на звукот намалување.
Безжичен прием на растојание од 100
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[38100]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Превозот
Превозот :
Јас ќе ја испрати својата точка во 4 дена по вашата исплата
Сите ќе бидат испратени од страна на меѓународниот стандард воздухопловната,Понекогаш може да го одложи една недела,
како за вашата Држава Customhouse.
Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |( За 15-35 Дена )
Германија | Австрија | Швајцарија |( За 15-35 Дена )
Франција | Италија | ( За 25-60 Дена )
Други | ( За 30-90 Дена )
Ако изберете следниве превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.
EMS ,превозот датум : 5 до 13 дена
DHL ,превозот датум : 2 до 8 дена
FEDEX ,превозот датум : 2 до 8 дена
ТНТ ,превозот датум : 2 до 8 дена
Политика на враќање :
Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена.
Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат,
можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да ни остават позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата.
Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро.
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор.
Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.
Напомена :
Ако постои царински трошоци,треба да ги плати даноците на курир на приемот на предмети.

Бренд Име:
kaolanhon
Максимална Моќност По Канал:
10W
Пакет:
Yes
R

Додатоци на производи