.

.

BZ4307D Бел панел декодер DAC алуминиум засилувач шасија/AMP случај Куќиште / слушалки amp случај / ПСУ Кутија DIY

BZ4307D Бел панел декодер DAC алуминиум засилувач шасија/AMP случај Куќиште / слушалки amp случај / ПСУ Кутија

DEN 3229.92
Од стока


1 : името и количината : BZ4307 D Бел панел декодер DAC алуминиум засилувач шасија 2 : Шасија машина нога дупка не е отворен(Удобноста на сопствениот дизајн) 3 : Состојба : Нови 4 : Додатоци : Гума машина нозе,Моќ Блок, А рокер switch. 5 : Специфични структурни димензии : Надворешни димензии : ширина= 430mm Height= 70mm Длабочина = 308mm Внатрешни димензии : Ширина= 410mm Height= 59mm Длабочина = 297mm Секој дел од материјалот дебелина : предниот панел : Дебелина = 8мм задниот панел : Дебелина = 3мм Капак и кат : Дебелина = 3мм Страничните панели : Дебелина = 4mm Површински третман : Цртање линии оксидација, На предниот панел е бело, заден панел има моќ да го отворите понесе. Сите се директно поврзани со завртки, не алуминиум или алуминиум агол квадратни и други помошни монтажа, може да се обезбеди точност и максимална внатрешниот простор на располагање 6 : Купувачи мора да се читаат 1 : наведете посебни барања, инаку ние нема да бидат одговорни за! 2 : Производот е на товар моќност засилувач школка, не содржи внатрешни делови. 3 : за Да се олесни транспортот, Расклопување на машина, купувачи сопствени пакување 4 : Еден сет на тежина 3.6 кг. Со цел да превоз безбедност, По пакување тежина 4.5 кг 7 : Производот Сликата :
Резервни обврски :
1 , Нашата посветеност кон продажба на стоки 100% интегритет на квалитет,ако имате било какви прашања за производи ,ве молиме контактирајте не директно, нашата суштина 24-часовна онлајн сервисот за трпеливо ќе ти одговорам!
2, Ако не сте задоволни со нашите производи , вие може да побарате враќање на пари или размена. Ние активно ќе ги координира и процесот на вашето барање. Ако производот не функционира , ние ќе целосна наплата. Но, бараат купувачот да го вратите производот од страна на напредни товар, ние ќе рефундирање на товарни ќе плаќаат по добивање и потврдување на производот статус. На знак :
Ве молиме врши проверка пред да потпишете за да го проверите бројот на делови недостатоци или разлики , итн. ; Ако е така, ве молиме контактирајте со нас на contact details (детали за изречни наредби

R

Додатоци на производи