.

.

Црна силикон челик шок нога нокти подлога од не ' рѓосувачки челик cd машина публикации француски јазик шок апсорпција 49mm помине

Црна силикон челик шок нога нокти подлога од не ' рѓосувачки челик cd машина публикации француски јазик шок

DEN 612.00
Од стока


"> шок нога нокти кои работат на принцип на е многу едноставна со намалување на зголемена контакт област со претседателот опрема на притисок , со што се воздржат тресење инстант крајот скок , стабилна директен бран . и за опрема за сопствен absorptions , giveto вибрации слабеењето . надвор од вибрации giveto . остварување на оваа две часот , "> шок апсорбер завртка материјали кои се користат мора да имаат висок квалитет и висока цврстина , шок слабеењето го оценувате 's функција .
"> висок квалитет на челик, иако висок квалитет поседува , висока цврстина функција , но недостатокот на високо-загуба секс . bogin , ние може да allenging високо-загуба функција материјали и челик со , а со тоа да се добие оваа & ldquo . три голема & rdquo . 's функција . серија на 1.93 скрининг , ние се утврди крајната "> selected висок квалитет 's нерѓосувачки челик sus304 и графит полимер комбинација на . "> материјали и низ дел на debugged на , заврши конечно farinaceous шила .
"> оваа секција помине звукот карактеристичен е многу густа, густина смисла , да ги задржи во ниска фреквенција тежина исто време , голема подобрување на висока фреквенција 's линии и чувство на квалитет , и двата краја повеќе од широк , три канал . балансирана со голема динамика под одлична контрола сила , и панорамски soundstage , aftertast богата , исто како и музичкиот живот на горивото , необјасниво жив ! како ascensions од размена сигнал линија или кабелот за напојување повеќе graveness .

R

Додатоци на производи