.

.

природни кристал calamander hifi аудио Акустична суспензија помине шок 33mm Медиум

природни кристал calamander hifi аудио Акустична суспензија помине шок 33mm Медиум

DEN 2373.60
Од стока


arbitraging чисто природни кристал бразил како clemently , најголемата предност е може да направи опрема за целосен опсег на транспарентен имаат добри степени вознесение , дедото светла , никогаш не strident ! како зората на поплавени во затворен односно светла и удобна !
поради густа пена од viscose 'll ограничување на шила игра ефект , глас и да доведе до hidebound , недостаток на sueca степен , компресија и двата краја , влијание анализа сила . затоа ние ги користиме бидејќи viscose separatedly 3m специјално дизајнирани за 's лесна ултра-тенок лепак , и двете може да се повтори се користи лесна лепак, без да замине , и најголем степен се намали viscose учествуваат во шок апсорбер жално влијание , 60 нога завиткување помине 100% бесконечна игра !
1.93 : природни бразил аметист , citrine , горниот материјал , calamander стари
: спецификација дијаметар 33mm , висока 33mm
висок единството , tolerancing помалку од 0.1 mm

R

Додатоци на производи