.

.

OUTAD 1Pcs Аквариум Шише Капи за DIY СО2 Систем за Полнење Генератор Дел за Живи Растенија Diffuser Воздух Буква Б Нови

OUTAD 1Pcs Аквариум Шише Капи за DIY СО2 Систем за Полнење Генератор Дел за Живи Растенија Diffuser Воздух

DEN 74.00
DEN 83.04
-11 %
Од стока


Карактеристики : Материјал : ABS СО2 систем е дизајниран за ниска цена засадени резервоарот за употреба Лесно се постави/ниска цена/одличен квалитет Спецификации : Внатре дијаметар : Прибл 27.5 mm Нето тежина : 9 g Пакет тежина : 19 g Шема : Буква А, Буква Б Пакет Содржина : 1 x Шише Капаче со Цевки

Бренд Име:
OUTAD
Шема:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
PSB001802
Обликот:
Круг
Тип:
Складирање Кеси
Производот:
Шише Капаче со Цевки
Материјал:
Материјал
Употреба:
Шише капи за DIY Со2 систем
R

Додатоци на производи