.

.

Мали чиста и свежа и памук и лен десктоп нередот кошница добие мала кутија на ambry на облека ткаенини добиваат кошница

Мали чиста и свежа и памук и лен десктоп нередот кошница добие мала кутија на ambry на облека ткаенини добиваат

DEN 612.00
DEN 719.52
-15 %
Од стока


Материјал : Памук и лен + внатрешни ЕВА поставата лен 3 слоеви
Повеќе од три-димензионални смисла полесно да се свитка
Димензии : должина 20 * широк 16 * висок 15 CM
(Прирачник за мерење, постои одредена грешка)
Предмет : Складирање уредни облека, пешкири, постелнина, долна облека, чорапи, џемпери,
Играчки, книги, храна и други дневни потреби
Складирање на перење, остатоци и така натаму
Без разлика дали тоа е здиплен : да, може да биде укината
Таму може да се лен, мали дамки и други мали недостатоци

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
TIMEMORE
Употреба:
облека
Број На Модел На:
M337
Функција:
Виткање,Порибено,Еко-Пријателски
Производот:
Облека Организатор
Стил:
Европа
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Капацитет:
Други
Материјал:
Памук и лен
Оптоварување:
Други
Спецификација:
20*16*15cm
Техника:
Други
R

Додатоци на производи