.

.

200Pcs/Многу Различни Големини Kraft Хартија Ziplock Кеси Пред Јасна Назад Браун Патент Resealable со Висат Дупка Храна Пакет Торбичка

200Pcs/Многу Различни Големини Kraft Хартија Ziplock Кеси Пред Јасна Назад Браун Патент Resealable со Висат

DEN 1104.00
Од стока


Детали за производот Материјал : Kraft Хартија & Пластични Боја : Пред е Јасно, Назад е Кафеава Дебелина : 0.08 mm mm/страна Функција : Zip Заклучување, Reclosable Употреба : Храна, Кафе, Чај, Орев, Грав, Пченка, Грицки и така натаму Складирање Кеси Големина: Надвор Големина : 9x16cm (3.5x6.3 инчи) Употребливи Големина : 8x12.5cm (3.1x4.9 инчи) Надвор Големина : 10x18cm (3.9x7.1 инч) Употребливи Големина : 9x14cm (3.5х5.5 инчен) Надвор Големина : 12x20cm (4.7x7.9 инчи) Употребливи Големина : 10.5x16cm (4.1x6.3 инчи) Надвор Големина : 14x22cm (5.5x8.7 инчен) Употребливи Големина : 12.5x18cm (4.9x7.1 инч) Надвор Големина : 16x24cm (6.3x9.4 инчи) Употребливи Големина : 14x19.5cm (5.5x7.7 инчен) Надвор Големина : 18x26cm (7.1x10.2 инчи) Употребливи Големина : 16x21.5cm (6.3x8.5 инчен) Надвор Големина : 20x30cm (7.9x11.8 инчи) Употребливи Големина : 18x25cm (7.1x9.8 инчи) Надвор Големина : 22x32cm (8.7x12.6 инчи) Употребливи Големина : 20x28cm (7.9x11 инчи) Надвор Големина : 24x37cm (9.4x14.6 инчи) Употребливи Големина : 22x32cm (8.7x12.6 инчи) Надвор Големина : 26x38cm (10.2x15 инчи) Употребливи Големина : 24x33cm (9.4x13 инчи) Производ Екранот
Попуст : 1. 10% попуст попуст ако купуваат 3 или многу повеќе!! 2. Ако вашата нарачка до $80 , Слободни Брза Испорака !!! Вклучени повеќето земји Европа, Северна Америка, Југоисточна Азија земји и некои Блискиот Исток земји. Ако се уште се збунети дали вашата земја беше вклучен, ве Молиме порака нас, ние ќе ви одговори во времето. Ние обично ќе го испрати преку DHL, EMS, DPEX, Fedex и Aramex итн. Тоа обично трае за 4-7 дена за да стигнат до овие земји. Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

боја:
9x16cm, 10x18cm, 12x20cm, 14x22cm, 16x24cm, 18x26cm, 20x30cm, 22x32cm, 24x37cm, 26x38cm
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Број На Модел На:
10 големини
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
WACCOMT Пакет
Капацитет:
200ml
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Дебелина:
8 жица
Производот:
Складирање Кеси
Материјал:
kraft хартија & пластика
Спецификација:
10 sizes
R

Додатоци на производи