.

.

Мултифункционален Биро Организатор Правоаголник Пластични Складирање Благајните Организатор Десктоп Организатор Кутија

Мултифункционален Биро Организатор Правоаголник Пластични Складирање Благајните Организатор Десктоп Организатор

DEN 1224.00
DEN 1439.52
-15 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
Заводот и Училишни Материјали : http : //www.aliexpress.com/store/1232970
Мултифункционален Биро Организатор Правоаголник Пластични Складирање Благајните Организатор Десктоп Организатор Кутија

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
MoeTron
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
Нови
Производот:
Канцеларија Организатор
Техника:
Други
Спецификација:
other
Капацитет:
Други
Оптоварување:
Други
Употреба:
oerth
R

Додатоци на производи