.

.

Топла Продажба Големи Пластични Подарок Торба со Мали Рачки Облека Бутик Торба Крпа Пластични складирање Пакување Ајфеловата Кула Подарок Торба

Топла Продажба Големи Пластични Подарок Торба со Мали Рачки Облека Бутик Торба Крпа Пластични складирање Пакување

DEN 610.00
DEN 744.00
-18 %
Од стока


Големина:
25x33x4cm, 30x37x7cm
Тип:
Складирање Кеси
Употреба:
облека
Класификација:
Сет
Материјал:
Пластични
Применливи Простор:
Гардероба
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
CZQLWW
Пластични Тип:
PE
Шема:
Рамно Тип
Број На Модел На:
Никој
Форма:
Торба За Компресија Тип
Производот:
продажба торба
R

Додатоци на производи