.

.

Топла Креативни Мулти-Функционални Едноставен, Елегантен Козметика Складирање Кутија Десктоп Остатоци Далечински Управувач Завршувањето Кутија 4 Боја

Топла Креативни Мулти-Функционални Едноставен, Елегантен Козметика Складирање Кутија Десктоп Остатоци Далечински

DEN 254.00
DEN 282.24
-10 %
Од стока


Добредојдовте На Нашата Продавница
1. ние сме професионални веледрогерија во Кина.
2. ние се обезбеди најниска цена на Aliexpress .
3. ние се обезбеди висок квалитет на производот .
4. ќе биде се купи директно од кина фабрика .
5. ако сакате да се купи големи quanatity,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена!

Бренд Име:
SAFEBET
Производот:
Канцеларија Организатор
Решетки Количина:
4
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Стил:
Модерна
Техника:
Сјајни
Употреба:
Далечински Контролер
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
CJJHS141
Обликот:
Полигон
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Оптоварување:
5KG
Спецификација:
16.8*8.8*12.8CM
R

Додатоци на производи