.

.

MoeTron Креативни Биро Организатор Канцеларија Организатор Бамбус Тастатура Десктоп Складирање Кутија За Мобилен Телефон Пенкала Картички Организатор

MoeTron Креативни Биро Организатор Канцеларија Организатор Бамбус Тастатура Десктоп Складирање Кутија За Мобилен

DEN 1917.00
DEN 2255.52
-15 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦА
Заводот и Училишни Материјали : http : //www.aliexpress.com/store/1232970
Moe Tron Креативни Биро Организатор Канцеларија Организатор Бамбус Тастатура Десктоп Складирање Кутија За Мобилен Телефон Пенкала Картички Организатор
МАТЕРИЈАЛ : бамбус

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Модерна
Бренд Име:
MoeTron
Обликот:
правоаголник
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
Нови
Техника:
Сјајни
Производот:
Канцеларија Организатор
Материјал:
бамбус
Спецификација:
OTHER
Употреба:
Други
Оптоварување:
Други
Капацитет:
Други
R

Додатоци на производи