.

.

9*12cm,100 X Белата проѕирен BOPP бисер филм ziplock торба,за Обновливи pearled филм пластични торбичка со предната јасно патент зафат печат

9*12cm,100 X Белата проѕирен BOPP бисер филм ziplock торба,за Обновливи pearled филм пластични торбичка со

DEN 106.08
Од стока

Pearled филм соединение BOPP ziplock торба
Спецификација : Лесно да се солза , може да се откажам
Дебелина : 0.075 mm една страна, двојно-страни 0.15 mm
Материјал : BOPP бисер филм
Стил : Три работ запечатување,и врвот zip кодот
Боја : една страна, Бела и една страна, транспарентна
Страна : 9x12cm(3.54" x 4.72" ) = Ширина x Должина
Број : 100 / многу (Не посебно )
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Шеќер / Чај / Суво овошје / Ориз / Снек / Електронски компоненти / Ореви / Прав / Грав / Накит..пакување
Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност. Храна одделение материјали.
Сликата на екранот,ве молиме погледнете го димензија големина
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Paypal, исто така, да бидат прифатени. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Продажбата На Услугата
1,Превозот
1). Предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 дена по вашата исплата.
2). Ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3). Нормално, тоа трае 25-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 5-10 работни дена од Express.
4). Понекогаш поради лошите временски услови или губење на време во царинската царинење. pls чекаат трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект , pls контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
2,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме ги споделите со нас. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : Ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да се разбере.
3,Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние негува секој ја напуштат повратни информации од страна на нашите клиенти. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !

R

Додатоци на производи