.

.

12*20cm 100pcs Внатрешна Златна мат Алуминиум ziplock пластични кеси Пред нејасен јасно resealabe фолија храна пошта патент reclosable

12*20cm 100pcs Внатрешна Златна мат Алуминиум ziplock пластични кеси Пред нејасен јасно resealabe фолија храна

DEN 224.64
Од стока


Неми алуминиумска фолија Zip Заклучување кеси внатрешна златниот со пред Мат јасно
Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Алуминиум фолија соединение Храна На одделение материјал
Големина : 12x20cm(4.72" 7.87 х" ) Ширина X Должина
Количина : 100pieces/Многу
Дебелина : Секоја страна 0.075 мм, Двете страни 0.15 mm
Стил : Три-страна печат &Врвот патент клип, Фолија торба пред исчистите екранот со обесен дупка
Внатрешниот Боја : Злато , Пред Боја : Subt ransparent ( Мат јасно) , Назад боја : Сребрена
Површината Ракување : Мат финиш
Функција : Нема мирис, Солза Бразда ( Лесно да се солза)
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти / Домаќинство / Прав /Течни..пакување
Класификација на пакување, може да се dustproof, водоотпорен, го направат вашиот живот полесно.
Карактеристики : Запечатена изведба е добро, moistureproof,antifouling ,заштита од зрачење , висок интензитет, елегантен изглед, благородна и практично, не-токсични невкусна
Оваа продавница на сите алуминиумска фолија торба е сосема нов материјал производство и висок квалитет,avirulent insipidity,може да биде исполнет со храна.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Vis, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата Исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Продажбата На Услугата
1,Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молиме ги споделите со нас. Целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба,ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : Ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон нас, освен ако тоа не е наша вина. Се надевам дека ќе може да се разбере.
2,Повратни Информации & Контактирајте Со Нас
Ние негува секој ја напуштат повратни информации од страна на нашите клиенти. Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво befor напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми Што е Можно поскоро. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!
Уживајте во Вашата шопинг тука !

R

Додатоци на производи