.

.

Симпатична Кученце Куче Винил Ѕид Налепници Прекрасна Куче Глава Ѕид Налепница Дом Дизајн Водоотпорен Позадина Оркестарот Деца Спални соби SA108

Симпатична Кученце Куче Винил Ѕид Налепници Прекрасна Куче Глава Ѕид Налепница Дом Дизајн Водоотпорен Позадина

DEN 383.00
DEN 510.24
-25 %
Од стока

материјал : еколошки ПВЦ големина на :
56cm X 44cm Оваа Decals Се Одлични За Украсување на Ентериерот И Екстериерот Површини И Можат Да Се Применат на Било каква Мазна Или Полу-Мазни Површини-Огледала, Стакло, Врати, Мебел, Автомобили Метал, Пластика И Ѕидови. За Боја : Бои Може Да Биде Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент. прилагодено боја се достапни ,pls оставете порака на вашиот налог или "contact us" за да ги прилагодите бојата,инаку ние ќе брод стандардниот или црна боја.

боја:
црна, сина, сива, зелена, виолетова, црвена, бела, жолта, прилагодено боја, портокал
Големина:
56X44cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
SA108
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
R

Додатоци на производи