.

.

Винил Пицерија Прибор За Јадење Готвач Шапка Ѕид Decals Ресторан Дома Декор Водоотпорен Кујна Винил Декорација Ѕид Налепници

Винил Пицерија Прибор За Јадење Готвач Шапка Ѕид Decals Ресторан Дома Декор Водоотпорен Кујна Винил Декорација

DEN 499.00
DEN 593.76
-16 %
Од стока


Производот се Покаже и Детали

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Кафена, Портокалова
Големина:
91cmx59cm M
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
ZOOYOO
Број На Модел На:
A060
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил
Ѕидот Налепница Објект:
Уметноста Ѕид Налепници
Производ големина:
91cmx59cm
Ѕидот Оркестарот Пакување:
Транспарентен OPP
Дело Трансфер Филм:
Yes
Стил:
Прибор За Јадење Готвач Шапка
Е Прилагодена:
Yes
diy налепница:
Отстранлив мода ѕид оркестарот
Примена:
Дневната Соба / Спалната соба / Канцеларија / Дете Соба и сл.
ОЕМ:
Yes
Функција:
Висок квалитет,еко-пријателски
R

Додатоци на производи