.

.

голем 40x43cm црна кои клечат зајакот модел,полиетиленски&furs занаетите Фигурини дома декорација подарок a2815

голем 40x43cm црна кои клечат зајакот модел,полиетиленски&furs занаетите Фигурини дома декорација подарок a2815

DEN 3136.00
DEN 3732.96
-16 %
Од стока


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs

R

Додатоци на производи