.

.

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly 16-9

Палета нож сликање портрет Палета нож Лице Маслото Impasto слика на платно Страна се насликани Francoise Nielly

DEN 2376.00
DEN 2640.00
-10 %
Од стока


Производ Детали : Големина : Подолу големина не може да се испраќаат од страна на Кина Пост.Така цената не вклучува shippment такса.Ве молиме изберете друга логистичка (ние ја поддржуваме било која големина сакате,ако треба customed големина,ве молиме контактирајте со мене) Структура : Не, платно само Медиум : маслени бои или акрилик(пропилен) Пакување : Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со меур кеси и го стави во цевка за Олово Време : Зависи од квантитетот. Нашата Компанија : Шенжен Yinjin Trading Co. Ltd специјализирана во рака-насликани масла (Бренд е Art Up Painting). Искусни уметници од Dafen Сликарство Село или Xiamen Wushipu Сликарство Село ви овозможи со high-end и прва класа уметнички дела.
Производот Се Покаже :

R

Додатоци на производи