.

.

10x7cm жолта &white склони куче тешко модел,полиетиленски&вистински furs занаетите Фигурини&Минијатури дома декорација играчка подарок a2839

10x7cm жолта &white склони куче тешко модел,полиетиленски&вистински furs занаетите Фигурини&Минијатури дома

DEN 475.00
DEN 564.96
-16 %
Од стока


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs

Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи