.

.

N022 Цвет Персоналните Име Пеперутка Уметност Ѕид Decal Винил Дома Декор Бесплатен Превозот

N022 Цвет Персоналните Име Пеперутка Уметност Ѕид Decal Винил Дома Декор Бесплатен Превозот

DEN 419.00
DEN 523.20
-20 %
Од стока


Модел Бр. : N022
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
Големина : 43cm*76.2 cm/16.9"*30"(на хартија)околу

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, руменило, Кафеава, Темно Сива, светло сина, Портокалова
Големина:
43cmx76cm
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
N022
Материјал:
Хартија
Тема:
Знаци
Сценарија:
Ѕид
Име:
ѕидот decal налепници
Состојба:
Нови
Материјал:
ПВЦ
R

Додатоци на производи