.

.

Две Стрели Отстранлив Ѕид Налепници Цитат Биде Храбар Decal Дома Само Момчиња Соба Посветена Модерна Винил Woodland Ѕид Налепница SYY174

Две Стрели Отстранлив Ѕид Налепници Цитат Биде Храбар Decal Дома Само Момчиња Соба Посветена Модерна Винил

DEN 413.00
DEN 523.20
-21 %
Од стока


Производ Inforamtion : Број : SYY174 Големина : S : 42x70cm M : 57x95cm М erial : Не-токсични ,еколошки ПВЦ Пакување : 1 парче decal+ 1pieces трансфер на хартија
pls изберете боја од оваа боја шема сите бои се достапни

боја:
H622 Црна, H607 Оган Црвена, H601 Белата, друга боја избор
Големина:
42x70cm, 57x95cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Број На Модел На:
SYY174
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
ПВЦ
R

Додатоци на производи