.

.

12x12cm стои обоените овци модел една многу / 5 делови,полиетиленски& furs занаетите Фигурини дома декорација играчка подарок a2667

12x12cm стои обоените овци модел една многу / 5 делови,полиетиленски& furs занаетите Фигурини дома декорација

DEN 1209.00
DEN 1439.52
-16 %
Од стока


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs пакет : 5 парчиња случајни бои овци

Стил:
Европа
Тема:
Животните
Материјал:
Пластични
R

Додатоци на производи