.

.

голем 36x34cm црн коњ со седло модел,полиетиленски&furs занаетите Фигурини&Минијатури дома декорација играчка подарок a2658

голем 36x34cm црн коњ со седло модел,полиетиленски&furs занаетите Фигурини&Минијатури дома декорација играчка

DEN 3055.00
DEN 3636.96
-16 %
Од стока


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs

R

Додатоци на производи