.

.

5pcs/многу апстрактни маслото на платно рака насликани На пијано декоративни ѕид слики за дневна соба подготвен да се откажам

5pcs/многу апстрактни маслото на платно рака насликани На пијано декоративни ѕид слики за дневна соба подготвен

DEN 1858.00
DEN 2352.00
-21 %
Од стока


Оваа слика е протегала на дрвени,без рамка.ако имате било какви прашања во врска со оваа слика pls контактирајте ме.Ви благодариме
5pcs/многу апстрактни маслото на платно рака насликани На пијано декоративни ѕид слики за дневна соба подготвен да се откажам
Големина на : (1inch=2.54 см)
size1 : 30 X40cm X2pcs 20 X70cm X2pcs 30 X90cm X1pcs
size2 : 40 X60cm X2pcs 25 X80cm X2pcs 30 X100cm X1pcs
Ова е вистинска рака насликани маслото на платно
*100% Рака Насликани од страна на еден Сликар.
*Ова НЕ е печатење на постер или трансфер.
*фотографијата е еднаков на платното што ги продаваат
Тоа не е само најдобар избор за вашата домашна декорација но, исто така, специјален подарок за вашите пријатели. Тоа е збирка вредност, како и.
Следниве се Протегала сликата за да ја погледнете
Љубезно Ве Молиме Да Забележите
ако треба, се протегала од нас pls кликнете на ова линкови и место цел заедно со она што го сакате сликарството, па ние ќе го организира shippment за вашата слика со протегала може да можете да висат на ѕидот direclty
Stetched кликнете на Мене
Сонцето ви дава светлината, месечината ви дава романса, ѕвездите ви даде сон, ние ви дава најдобар квалитет на живот за да уживате во себе.
Ако треба speical според големината на вашиот ѕид ,pls контактирајте со нас слободно можеме да се подготви според големина ви благодариме
плаќање : escow,T/T или westunion според вашиот удобен
Превозот : unstretched и формулиран, ќе брод во тек (ако треба да се водат и рамка, ве молиме контактирајте ме.)
Ве молиме истакна : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање
* Обично можете да добиете предмети во рамките 15-25 работни дена откако ќе го испрати надвор преку ПОСТ или EUB. (1).обично ние ќе ги испратите како се тркалаат! ако сакате, може да рамката нив за вас! вие само треба да платат за екстра поштенски и доделување на надомест!
(2).ние имаме една галерија, ние може да прифати било каква цел, ако сакате!
Ние сме група на професионални и вешти уметници во Amoy, хонг конг, Кина. Сите масла се 100% рака насликани од страна на самите себе. Така што нема да има агенти, или препродавач или средината лице. Значи, нашата цена е многу конкурентен. Ако ви треба ни да се наслика вашиот сопствен омилени слики, ве молиме контактирајте со нас

R

Додатоци на производи