.

.

Различни плодови,Јаболко, круши, праски слика уметност Сликарство Ѕид на дневната Соба Декоративни Сликарство HD Постер Платно Сликарство оркестарот

Различни плодови,Јаболко, круши, праски слика уметност Сликарство Ѕид на дневната Соба Декоративни Сликарство

DEN 319.00
DEN 456.00
-30 %
Од стока


Големина (Инчен):
20x20cm без рамка, 30x30cm без рамка, 40x40cm без рамка, 50x50cm без рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Стил:
Realist
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Форма:
Станот
Бренд Име:
НЕЖНО СРНИ
Број На Модел На:
2B07
Обликот:
Плоштад
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Предмети:
Овошје
R

Додатоци на производи