.

.

мини 8x6cm склони зајаци модел една многу /3 делови,полиетиленски&furs занаетите Фигурини дома декорација играчка подарок a2562

мини 8x6cm склони зајаци модел една многу /3 делови,полиетиленски&furs занаетите Фигурини дома декорација играчка

DEN 887.00
DEN 1055.52
-16 %
Од стока


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола мувла надвор структура furs пакет : една многу/ 3 парчиња една сива+една црна+ една жолта

R

Додатоци на производи