.

.

Предупредување табличка Метал Сликарство Ретро Знаци Гроздобер Ѕид Бар Ктв Кафе Дома Уметност Оркестарот 30X15CM Б-491B

Предупредување табличка Метал Сликарство Ретро Знаци Гроздобер Ѕид Бар Ктв Кафе Дома Уметност Оркестарот 30X15CM

DEN 226.00
DEN 410.40
-45 %
Од стока


W
Нормално бесплатен превозот е речиси worlwide од Кина Пост Воздух Ние обезбеди Fedex DHL, Посебна Линија и Кина Пост Воздух Превозот
Совети
* Помалку од 2kg ( Кина Пост Воздух)
* Повеќе од 2kg (Fedex,DHL,Посебна Линија)
* Ако Биг цел (Превозот по море)
Ако сè уште загатка за превозот може да се зборува со нас онлајн, Ние ќе совети најдобар испорака за вас.
Ние ја прифати продажба на Мало трговија на Големо,се Меша цел и Пад Брод. Ние нудиме голем попуст за промет на големо и мешани цел.
Можете да не контактирате за било какви прашања,Тоа е нашата задоволство да одговориме на сите ваши прашања во рок од 24 часа.
Ние сме online продавница,вашиот фидбек е многу важна за нас. Ве молиме дајте ни повратни информации откако ќе се добие објект.Ако
не сте се допаѓа објектот,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да остави негативни за
повратни информации.Ние се претпостави дека постои разумно решение.Благодарам многу! Имајте пријатен шопинг ден.
Ние сакаме да биде воодушевен со вашата нарачка. Ако сте незадоволни од било која причина, ние сакаме да знаеме.
Услови :
* Наплата или размена мора да се побара во рок од 60 дена.
* Ставка(и) мора да се врати во првобитна состојба со кутија и сите пакување како што е примено.
* Ако одлучите вие само не ми се допаѓа, ќе се обрне на враќање превозот и ќе примаат надоместок за ставка(и) откако ќе ги примите и врши увид.

R

Додатоци на производи