.

.

Пад на Превозот Рака парична Казна резба Obsidian Буда шест збор на мантрата црна Obsidian pendant Жени мажи Jades Накит Слободни Јаже.

Пад на Превозот Рака парична Казна резба Obsidian Буда шест збор на мантрата црна Obsidian pendant Жени мажи

DEN 632.00
DEN 810.24
-22 %
Од стока


Добредојдовте во Мојата Продавница~ Име : Пад на Превозот Рака парична Казна резба Obsidian Буда шест збор на мантрата црна Obsidian pendant Жени мажи Jades Накит Слободни Јаже . Услови : 100% Нови и на Слободни Синџир(Мушка Ѓердан)
Материјал : ААА+ Природни Црна Obsidian
Големина на(Приближно) : за 28mm*25мм*8мм ( 1mm=0.039 Инчен).
Напомена :
Бидете сигурни дека не ум пред да го стави на ред. 1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики, ве Молиме да се разбере. 2.Ве молиме овозможи 1-2mm разлики поради прирачник за мерење. 3.Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас на прво време, ние ќе се потрудиме да послужи за вас! 4. На jade е од Природни Минерални, па таму се справувам Волна и Мраз Попуштат, Но не влијаат на носење и уживање. 5.Ќе Случаен Испорака.

Тема:
Будизмот
Материјал:
Скапоцен камен
Бренд Име:
Tnukk
Регионален Функција:
Кина
R

Додатоци на производи