.

.

Салвадор Dali Класичен Платно Уметност Печати Сликарство Постер на Ѕид Слики За Домашна Декорација Ѕид Оркестарот нова Година подароци Без Рамка

Салвадор Dali Класичен Платно Уметност Печати Сликарство Постер на Ѕид Слики За Домашна Декорација Ѕид Оркестарот

DEN 155.00
DEN 287.52
-46 %
Од стока

Зошто Ние го Избере Платно Paingting Постер? PS :
1.Вистинската боја и слики може да биде мала разлика, не припаѓаат на квалитетот на производот прашања.
2.Реалниот производ можеби треба 1-1.5 cm грешка, тоа не е квалитетот на производот прашања.


Големина (Инчен):
15x20Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка, 30x40Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Предмети:
Апстракт
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Стил:
Класични
Број На Модел На:
WCP01091
Форма:
Посебна
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Материјал:
Платно Сликарство
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Предност:
обичај постер
Начин На Ставаат:
Двострано лепило презентира со производот
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Метод на продажба:
трговија на големо и на мало
Стил:
Уметност Дизајн Оркестарот Сликарство
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
R

Додатоци на производи