.

.

Снегулка Приказ Стакло Налепници Божиќ X-mas Navidad DIY Стакло Налепница Украси За Дома Центар Windom Ѕид Decals Евтини

Снегулка Приказ Стакло Налепници Божиќ X-mas Navidad DIY Стакло Налепница Украси За Дома Центар Windom Ѕид

DEN 46.00
DEN 65.28
-30 %
Од стока

Снегулка Приказ Стакло Налепници Божиќ X-mas Navidad DIY Стакло Налепница Украси За Дома Центар Windom Ѕид Decals Евтини
Карактеристики :
Декорација на внатрешни ѕидови, прозорци, и мебел. Лепило перформанси е најтешко и менаџирање.
Чисти површини, како што се огледала, метал, дрво, и ѕидови.
Лесно да се однесуваат и да ги отстраните. Може да се repositioned и користи без да остават какви било траги и да се оштетат.
Идеална за сува, чиста, и мазни површини.
Параметри :
1. Дијаметар : (прибл.)
1) 12 мали снегулки : 50 cm/ 19.69 во
2) 2 големи снегулки : 80 см/ во 31.50
3) 10 голем снег точки : 2 см/ 0.79 во
4) 18 мали снег точки : 1 cm/ 0.39 во
2. Материјал : ПВЦ
3. Примена : за прикажување прозорци, соби, и стакло
Пакување Листа : 1 * снегулка ѕид налепница
1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO)
2.Нарачки обработени 3-5 дена по уплатата верификација.
3.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ
НЕ Е ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2 . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО
И Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1.12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата
цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress !
1.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Значи, ако сте задоволни со нашите производи ,се Надевам, ќе може да љубезно ни даде Позитивни Повратни информации (5 ѕвезди )
2. Се надеваме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален ( 3 ѕвезди )или негативна повратна информација (1-2 ѕвезди ), Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми и ве молиме да ни веруваат !

Бренд Име:
famure
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Фестивал
Сценарија:
Ѕид
Стил:
Божиќ
Материјал:
ПВЦ
Име:
Дедо Мраз ѕид налепница
Применливи ситуации:
Дневна соба, соби бар, супермаркет врати
Пад на превозот:
Поддршка
Функција:
Висок квалитет
Употреба:
декорација спална соба
ip камери 1080p wifi:
бања оркестарот
Usage2:
бебе соба оркестарот
Usage3 :
деца Божиќ стакло ѕид налепници
Usage4:
декоративни Божиќ налепница
користат за:
божиќ партија декорација
R

Додатоци на производи