.

.

6CM Круг резби во Дрво Applique Мебел Додатоци Наутички Оркестарот Декоративни Украси Decal Кабинет Вратата Дрво Figurine Занает

6CM Круг резби во Дрво Applique Мебел Додатоци Наутички Оркестарот Декоративни Украси Decal Кабинет Вратата

DEN 180.00
DEN 295.20
-39 %
Од стока


1
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,
врати, кабинети, итн.
Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.
Силен Европски стил, врежан јасно.
Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.
Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.
Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот.
Материјал : Дабово Дрво.
Големина : како фотографија .
Пакет листата :
Резба Decal Агол. 1 PC
Ние Брод на Светот.
Ние брод на alipay потврди адреса САМО. Ве молиме потврдете ја вашата адреса во alipay се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат.
Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
Германија/Франција/Шпанија/Источна Европа : 18-25 работни дена(24-35 дена).
Други земји : со 25-35 работни дена(35-49 дена).
Превозот времето е само проценето и не се загарантирани. Ако не се добие објект од по 60 дена , ве молиме контактирајте со нас за решавање.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде.
DHL, UPS-от, Fed Ex, ТНТ обично трае 5-8 дена да пристигнат.
Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Најдобар начин е директно онлајн плаќање, можете да изберете за себе. Ако сакате други услови за плаќање, ве молиме ги споделите со нас пред да се одржи редот.
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 работни дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот.
Ако сте ја купиле повеќе објекти од мене, може да ми испратите една плата за сите предмети, наместо да плаќаат за нив поединечно. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Сите продажбата се смета за конечна.
Ако стока сте примиле е неисправен или оштетени во долго транзит, ве молиме контактирајте со нас слободно. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Ако друга причина, сакате да го бродот назад кон нас, ќе биде одговорен за враќање превозот надомест и ние ќе ја испрати на замена по добивањето на врати објектот.
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации приемот на вашата расчисти целосна исплата. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме да не биде брзо да се остави НИСКО (ПОМАЛКУ од ПЕТ ЅВЕЗДИ) или Неутрален/Негативна Повратна информација. Само да не контактирате за решавање во секое време. Ние ќе се обидеме најдобро да се обезбеди најдобро решение ПОБРЗО. Ве молиме бидете сигурни со нас.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
E-mail/Aliexpress порака е приоритет на нашата служба за корисници.
Ако не се добие одговор во рок од 1-2 дена, ве молиме проверете ја вашата Моите Пораки во случај вашиот email провајдер има премногу-агресивен спам филтер за блокирање Aliexpress е-пораки. Ве молиме ни e-mail ПОВТОРНО

Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Дрво
Стил:
Вештачки
Тема:
Цвет
1:
декоративни дрво appliques
2:
Ѕидот Врати На Мебел И Декоративни Фигурини Дрвени Минијатури
Пакет:
Природно Дрво Appliques
Име:
Дрвени Applique Оркестарот Рамка Ѕид Вратата Резба Decal
5:
врежан дрво appliques за мебел
6:
дрвени Резбани Плоштадот Агол
7:
Агол Applique Рамка За Мебел Дома Ѕид Кабинет Вратата Декоративни
8:
Дрво Applique на Мебел и декорација
9:
Резба Decal Агол
0:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal
R

Додатоци на производи