.

.

Scarface Оружје Гроздобер Ретро Плакати И Отпечатоци Дома Декор 4Sizes Големо Платно Сликарство Модерна Ѕид Уметност Слика

Scarface Оружје Гроздобер Ретро Плакати И Отпечатоци Дома Декор 4Sizes Големо Платно Сликарство Модерна Ѕид

DEN 155.00
DEN 287.52
-46 %
Од стока

Зошто Ние го Избере Платно Paingting Постер? 1.Платно постер изгледа на резолуцијата, повеќе уметнички. 2.Платно постер е повеќе отпорни, бојата не е лесно да падне. 3.Платно постер ќе не браздата, нема штета бидејќи на транспорт. PS :
1.Вистинската боја и слики може да биде мала разлика, не припаѓаат на квалитетот на производот прашања.
2.Реалниот производ можеби треба 1-1.5 cm грешка, тоа не е квалитетот на производот прашања.

Големина (Инчен):
30x40Cm Без Рамка, 15x20Cm Без Рамка, 40x60Cm Без Рамка, 50x75Cm Без Рамка, 20x25Cm Без Рамка, 60x90Cm Без Рамка, 20x30Cm Без Рамка
Материјал:
Платно
Тип:
Постер
Поддршка База:
Платно
Стил:
Апстракт
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Филм
Број На Модел На:
WCP01091
Форма:
Посебна
Бренд Име:
Ерик и Може да
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Големина:
15*20 cm 20*25 cm 20*30 cm 30*40 cm 40*60 cm 50*75 cm 60*90 cm
Материјал:
Платно Сликарство
Големина во инчи:
8Inch, 10Inch, 12Inch, 16Inch, 24Inch, 30Inch, 36Inch
Предност:
обичај постер
Начин На Ставаат:
Двострано лепило презентира со производот
Функција:
Издржливи, нема набори, точно боја, висока-одделение
Употреба:
Дома декорација, Бар декорација, Хотел декорација
Метод на продажба:
трговија на големо и на мало
Потекло:
Кина
Стил:
Scarface Оружје
R

Додатоци на производи