.

.

Елени-картичка модерна премин елени печати ѕид декорација платно сликарство дневна соба фото Нордиските креативна декорација постер-04

Елени-картичка модерна премин елени печати ѕид декорација платно сликарство дневна соба фото Нордиските креативна

DEN 218.00
DEN 419.04
-48 %
Од стока

Материјал : Tecido де Lona де Арте
(aproximadamente о tamanho : 17" x 13" atly tamanho : 44x33 см)
(aproximadamente о tamanho : 32" x 24" atly tamanho : 80x60 cm) ве молиме контактирајте со нас ако сакате обичај постер печатење servic опис
правец Рапер Ѕвезда на Музика Постер Ткаенина Постер беше Отпечатен на Висок Квалитет на Платно Ткаенина . Зошто ние треба да се купи со нас? 1. ние користиме високо квалитетни инјектираат мастило и инјектираат професионални печатач за печатење на постери 2. ние користиме Високо квалитетни свила крпа за печатење на плакати
3. ние нудиме висок квалитет постери по Најдобра Цена. прилагодено печатење услуга прилагодите на Печатење е Достапна, ние може да се направи на сите Сопствени Фото Постер Големини сакате. Plx "Прашајте го продавачот прашање" да не контактирате, и го испрати на сопствени висока резолуција на сликата за нас. ве молиме посетете ја нашата продавница и кликнете на custom печати список за купување. плаќање
amostra
ве молиме да се види внимателно. Нашите светлината постер и бои сатурација се со висок квалитет, бидејќи ние користиме високо квалитетни крпа, мастило, и инјектираат професионални печатач.
(примерок подолу : led фото снимајте светилка без блиц)
Овој постер е ново и тоа никогаш нема да се појави. Тоа ќе биде свиткан и да се транспортираат во пластична цевка, тоа е, исто така, се сочувани и заштитени
Пакувањето на производот екранот

Големина (Инчен):
20x13, 24x13, 36x24
Бренд Име:
YUPOTOME
Стил:
Модерна
Предмети:
Животните
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Постер
Материјал:
ткаенина ткаенина
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Медиум:
Акварел
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Еден
оригиналниот:
No
R

Додатоци на производи