.

.

Вешт Уметник Рака-насликани Група Пејзаж Маслото на Платно Темно Светло Маслото Луѓе Шетаат на Улица Сликарство

Вешт Уметник Рака-насликани Група Пејзаж Маслото на Платно Темно Светло Маслото Луѓе Шетаат на Улица Сликарство

DEN 5459.00
DEN 10704.00
-49 %
Од стока


ГОЛЕМИНА 1 : 30 X60 CM*2 ПАРЧИЊА+30 X75 CM*2 ПАРЧИЊА+30 X90 CM*1 PC. ГОЛЕМИНА НА 2 : 40 X80 CM*2 ПАРЧИЊА+40 X100 CM*2 ПАРЧИЊА+40 X120 CM*1 PC. За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Големина (Инчен):
Големина 1, Големина 2
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Медиум:
Масло
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
Број На Модел На:
Сценографијата Маслени
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Сценографијата Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање
R

Додатоци на производи