.

.

5Pcs/Set Отстранлив 3d Ѕид Налепници Дома Декорација Diy Кругови Стерео Ѕид Уметност За трпезарија Adesivo Де Parede Креативни Decal

5Pcs/Set Отстранлив 3d Ѕид Налепници Дома Декорација Diy Кругови Стерео Ѕид Уметност За трпезарија Adesivo

DEN 469.00
DEN 520.80
-10 %
Од стока


Производ desription
100% Сосема нов и висок квалитет
Материјал : средна густина fiberboard(извезуваат во Европа)
Обложување : Инфериорни се изедначи бојата
Дебелина : 0.8 cm(0.31 инчи)
Giveaway : 3m лепак
инсталирајте : Употреба на лепак да се инсталира
Употреба : декорација
Големина : 6.5 cm,8cm,10.5 см,13.5 cm,15.5 cm(2.6 инчен,3.1 инчен,4.1 инчен,5.3 инчен,6.1 инчи)
Напомена : налепници не се дозволени користи на ѕид направен од кал или цемент за директно
Детални информации
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти. Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Воздух Mail/Парцела само му припаѓа на светот пост систем кој е многу побавно отколку Специјални Испорака. Предмети ќе пристигне во 30-45 дена на светот обично. И пристигнување време, исто така, зависи од некои фактори и различни области.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Задоволство ни е да ви служи

боја:
Црна, Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Топла Роуз, Портокал
Стил:
Модерна
Шема:
3D Налепница
Бренд Име:
PASAYIONE
Спецификација:
5pcs
Класификација:
За Ѕид,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Број На Модел На:
TV
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
TYUE
Тема:
Шема
Материјал:
Дрво;Дрвени
Функција:
3D Налепница
Боја:
Пинк Бела Топла Црвена Роза
Тежина:
100Grams/Piece
Пакет:
Пакување кеси
R

Додатоци на производи