.

.

TNUKK Кинески Гроздобер Месинг рачно производство Зачукуваше Богатство Успее Орел Статуа

TNUKK Кинески Гроздобер Месинг рачно производство Зачукуваше Богатство Успее Орел Статуа

DEN 2620.00
DEN 3359.52
-22 %
Од стока


welcom е да се мојата продавница
Опис Големина ( 5.9x2.4x5.5) инчен Тежина (4 98)g


Тема:
Животните
Бренд Име:
Tnukk
Материјал:
Бакар
Регионален Функција:
Кина
R

Додатоци на производи