.

.

Европската Кинески стил Метал глеѓ насликани занаети Стигнале желка, дома декорација десктоп украси (A505)

Европската Кинески стил Метал глеѓ насликани занаети Стигнале желка, дома декорација десктоп украси (A505)

DEN 1548.96
Од стока


Материјал : цинк легура
мали стоки мини стока
големина : 14×7.5×4cm
Големина може да бидат пристрасни
Ако постои тарифа, тоа ќе биде платена од страна на клиентот.

Тема:
Животните
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Метал
Бренд Име:
AIBOULLY
R

Додатоци на производи