.

.

Слики Ѕид Уметност Рамка Дневна Соба HD Печатени 5 Парчиња Зајдисонце Авиони Превозникот Seascape Платно Сликарство Дома Декор Брод Постер

Слики Ѕид Уметност Рамка Дневна Соба HD Печатени 5 Парчиња Зајдисонце Авиони Превозникот Seascape Платно Сликарство

DEN 805.92
Од стока


Внимание Слики тука ќе видите е Ефект со рамка за повикување само ние само да го испратите слика без рамка за заштеда на превозот цена pls контактирајте не доколку сакате, можете да додадете внатрешна рамка

Големина (Инчен):
10x15 10x20 10x25CM, 20x30 20x40 20x50CM, 30x40 30x60 30x80CM, 40x60 40x80 40x100CM
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Обликот:
Нередовните
Број На Модел На:
1
Медиум:
Масло
Бренд Име:
AtFipan
Предмети:
Уште живот
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Поддршка База:
Хартија
R

Додатоци на производи